Artykuły

KNC zaprasza na Mazury. Nowe biuro KNC w Mrągowie

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-09-10
  • Liczba odsłon: 19213

KNC zaprasza na Mazury. Nowe biuro KNC w Mrągowie

Nowe biuro sieci KNC powstaje w MrągowieCoraz większa liczba Polaków kupuje nieruchomości przeznaczone na tzw. letniska. Kawałek ziemi czy stare siedlisko - to nie tylko możliwość spędzenia wakacji z rodziną ale i znakomita inwestycja w przyszłość. W swojej ofercie biura sieci KNC Globar Real Estete posiadają wiele nieruchomości proponowanych na tak zwane cele rekreacyjne położone w całej Polsce.

Dzięki nowo powstałemu oddziałowi biura w Mrągowie, oferta ta poszerzy się jeszcze o nieruchomości położone na Mazurach. Samo Mrągowo kusi dzięki atrakcyjnemu położeniu wśród lasów i jezior Pojezierza Mrągowskiego, a liczne atrakcje turystyczne stawiają to miasto w gronie najchętniej odwiedzanych miast latem i zimą Warmii i Mazur.

Biuro KNC w Mrągowie mieści się przy ulicy Plac Kajki 4 i jest 49 biurem tej sieci.

Do końca 2011 roku właściciel sieci KNC Global Real Estate, Rafał Stec planuje uruchomienie jeszcze 20 nowych biur działających w ramach KNC.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.