Artykuły

Tylko do końca tego roku KNC nie pobiera opłaty licencyjnej

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-10-21
  • Liczba odsłon: 16298

Tylko do końca tego roku KNC nie pobiera opłaty licencyjnej

KNC Global Real Estete jest w chwili obecnej zdecydowanym liderem wśród firm zajmujących się w Polsce pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Dodatkowo firma doskonale rozwinęła swoją sieć franczyzową w Polsce i za granica, między innymi w USA, Anglii, Francji i Ukrainie. Śmiało można stwierdzić, że KNC jest obecną na całym świecie rozpoznawalną marką, którą klienci darzą zaufaniem i cenią za profesjonalizm i elastyczność w działaniu.

Franszyza KNC jest receptą na udany biznes. Dowodem na to jest stale rosnąca liczba nowych biur nieruchomości, działających pod szyldem KNC. Tylko 10 % biur działających w sieci rezygnuje z prowadzenia działalności po 1 roku działania. Pozostałe doskonale funkcjonują – przy wsparciu Franczyzodawcy, jakim jest KNC.

Rok 2012 – ma przynieść zmiany w rozwoju i funkcjonowaniu sieci franczyzowej KNC Global Real Estete. Przede wszystkim firma chce rozwinąć sieć - proponując współpracę mniejszym, lokalnym biurom pośrednictwa nieruchomości oraz podmiotom które zajmują się branżą pokrewną, typu pośrednictwem kredytowym czy ubezpieczeniowym. Rafał Stec właściciel sieci KNC jest przekonany, że: Mniejsze firmy dzięki franszyzie mają szanse rozwoju a sama franczyza pomaga im w dotarciu do klientów w całym kraju, stwarza lepszą pozycję w rozmowach z klientami. Kolejną istotną zmianą w ofercie franczyzowej KNC w roku 2012, będzie również wprowadzenie opłaty licencyjnej za przystąpienie do sieci. Tylko do końca tego roku KNC – nie będzie takiej opłaty pobierać, jest to, więc ostatni dzwonek dla Franczyzobiorców, – którzy myślą o przystąpieniu do sieci a jeszcze się wahają.

Od 2012 roku – opłata licencyjna w sieci KNC wynosić będzie 12 000 zł/netto – mówi Rafał Stec. W głównej mierze pieniądze uzyskane z opłaty licencyjnej, przeznaczone będą na reklamę i promocję, nie tyle sieci, co konkretnego biura, rozpoczynającego działalność. Dzisiaj - przy tak rozbudowanej sieci, możemy myśleć o wprowadzeniu opłaty licencyjnej i możemy wybierać partnerów, z którymi będziemy współpracować. I to jest nasz sukces!

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.