Artykuły

KNC w Kaliszu? Już wkrótce!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-02-02
  • Liczba odsłon: 19896

KNC w Kaliszu? Już wkrótce!

KNC oddział w KaliszuGrudniowa umowa franczyzowa którą zawarł z KNC, Franczyzobiorca z Kalisza, uchroniła go przed wprowadzoną przez sieć - opłatą licencyjną. Grudzień był zresztą dla wielu franczyzobiorców sieci, czasem przyspieszonych decyzji - dotyczących rozpoczęcia współpracy z siecią biur nieruchomości KNC Global Real Estate. Wielu z nich właśnie teraz, po wcześniej zawartych umowach, rozpoczyna działania zmierzające do organizacji biura. Branżowy Ośrodek Szkoleniowy działający przy siedzibie głównej KNC, rozpoczyna właśnie rekrutację pracowników, którzy mają pracować w Kaliszu w charakterze pośredników bądź agentów nieruchomości. Wkrótce zorganizowane zostaną pierwsze szkolenia! Wkrótce rozpocznie się organizacja samego biura!

Na początek maja, wyznaczona została data rozpoczęcia działalności KNC w Kaliszu. Już teraz jednak Franczyzodawca jakim jest KNC - wdrożył plan organizacji biura, by w maju wszystko zapięte było na ostatni guzik. Biuro KNC w Kaliszu będzie kolejnym biurem sieci, działającym w województwie wielkopolskim i nie ostatnim, bowiem już teraz prowadzone są rozmowy dotyczące uruchomienia kolejnych biur.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.