Artykuły

Wielkopolska z KNC! Turek - łączy siły!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-02-03
  • Liczba odsłon: 16755

Wielkopolska z KNC! Turek - łączy siły!

KNC oddział w TurkuKolejne biuro sieci KNC w Wielkopolsce już za parę dni rozpocznie swoją działalność, tym razem w Turku. Dotychczas Franczyzobiorca sieci franczyzowej KNC z Turka, Katarzyna Janus, zajmowała się branżą kredytową i ubezpieczeniową. Pośrednictwo w handlu nieruchomościami będzie dla niej nowym wyzwaniem, któremu chce stawić czoła przy wsparciu Franczyzodawcy oraz pozostałych uczestników sieci, działających w okolicach Turka. Trwa właśnie rekrutacja osób zainteresowanych pracą w nowo powstającym biurze KNC.

Termin pierwszej rekrutacji wyznaczony został ·na 13 i 14 lutego i zostanie on przeprowadzony w siedzibie biura w Turku. W tym samym miejscu 20 i 21 lutego, odbędzie się szkolenie przyszłych agentów nieruchomości. Rekrutacją i szkoleniem z ramienia Franczyzodawcy, zajmuje się prowadzony przez niego Branżowy Ośrodek Szkoleniowy, który utrzymywany jest ze środków własnych Franczyzodawcy.

Umowa franczyzowa sieci KNC, obliguje Franczyzodawcę, do cyklicznych rekrutacji i szkoleń. Dzięki temu Franczyzobiorcy sieci KNC współpracują z doskonale przygotowanymi agentami nieruchomości, którzy pracują według wypracowanych przez KNC standardów, dotyczących pozyskiwania nieruchomości i zawierania stosownych umów. Sieć franczyzowa KNC jest jedyną siecią branży nieruchomości w Polsce, – która posiada własny ośrodek szkoleniowy.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.