Artykuły

KNC rusza w Poznaniu

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-02-28
  • Liczba odsłon: 18606

KNC rusza w Poznaniu

Oddziały KNC w PoznaniuW przeprowadzanym niedawno przez redakcję tygodnika „Przekrój” rankingu najlepszych miast do życia w Polsce - Poznań zajmuje czołowe miejsca, od 1 do 3 pozycji. Dobrze się w tym mieście mieszka, wypoczywa i uczy a ogromne możliwości rozwoju sprawiają, że mieszkańców tego miasta ciągle przybywa. Jest, więc w Poznaniu ogromny rynek nieruchomości i zapewne nie zabraknie w nim miejsca na kolejne biuro nieruchomości, które już wkrótce powstanie.

Franczyzobiorcy, KNC Global Real Estate, którzy otwierają biuro w Poznaniu, zawarli z siecią umowę franczyzową, już na nowych, obowiązujących od stycznia tego roku warunkach..Przed podpisaniem umowy franczyzowej z siecią KNC, analizowali warunki pozostałych sieci, jednakże po ich analizie, zdecydowali się na sieć KNC, mimo konieczności wniesienia opłaty licencyjnej, – którą sieć wprowadziła w styczniu tego roku. KNC Global Real Estate chce, aby biuro w Poznaniu było początkiem doskonale rozwiniętej sieci biur nieruchomości w zachodniej części Polski, dlatego też rozpoczyna zakrojoną na szeroką skalę, akcję promocyjną w tej części Polski.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.