Artykuły

KNC Global Real Estate na Podkarpackich Targach Pracy

  • Autor: Ewelina Kędzior
  • Data: 2012-03-04
  • Liczba odsłon: 16515

KNC Global Real Estate na Podkarpackich Targach Pracy

Praca w oddziałach KNC Real Global EstateW dniu 22 lutego bieżącego roku na Hali Podpromie w Rzeszowie odbywały się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem była Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przy współpracy z firmą Kipera Cosmetics.

Ta cykliczna impreza zgromadziła w tym roku prawie sześćdziesięciu wystawców, wśród których były agencje doradztwa i pracy tymczasowej, firmy informatyczne, ubezpieczeniowe i finansowe, rodzime i zagraniczne. Nie mogło zabraknąć też KNC – jednej z największych sieci biur obrotu nieruchomościami.

Targi cieszyły się ogromną popularnością. Jest to największa tego typu impreza na terenie Podkarpacia, która w 2012 roku zgromadziła szacunkowo blisko 5.000 poszukujących pracy. Wśród odwiedzających dominowały osoby w trakcie studiów i absolwenci, ale nie brak było także szukających lepiej płatnej pracy, bezrobotnych czy emerytów. W ciągu siedmiu godzin targów, przez nasze stoisko przewinęło się około pół tysiąca zainteresowanych osób. Wielu z nich zostawiło u nas swoje aplikacje.

Targi pozwalają zebrać informacje na temat zatrudnienia, praktyk i staży, natomiast dla pracodawców są świetną okazją do zaprezentowania swoich ofert pracy i wymogów rekrutacyjnych, a przede wszystkim znalezienia wykwalifikowanych pracowników.

Był to intensywnie spędzony czas, poświęcony na rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Miejmy nadzieję, że zasilą oni w niedługim czasie oddziały KNC Global Real Estate na terenie Podkarpacia.

Autor: Ewelina Kędzior - KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.