Artykuły

Konferencja: Nauka - Innowacja - Biznes

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-04-12
  • Liczba odsłon: 16697

Konferencja: Nauka - Innowacja - Biznes

Konferencja w TarnowieFundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, były organizatorami konferencji pt. "Nauka - Innowacja - Biznes", która 29 marca 2012 roku odbyła się w siedzibie uczelni przy ulicy Waryńskiego w Tarnowie. Wśród zaproszonych gości konferencji byli również przedstawiciele KNC Global Real Estate w osobach właściciela KNC Rafała Steca oraz dyrektor do spraw rozwoju sieci franczyzowej, Joanny Dobroś.

Prelegenci z KNC jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem omawiali zagadnienia dotyczące innowacyjnych rozwiązań stosowanych w obrocie nieruchomościami na przykładzie KNC Global Real Estate. Motorem rozwoju firmy są bez wątpienia innowacyjne rozwiązania które KNC stosuje w branży pośrednictwa nieruchomości a które pozwoliły jej przekształcić się z początkowo małego biura pośrednictwa działającego w Tarnowie, w dużą rozpoznawalną w całej Polsce sieć doskonale funkcjonujących biur nieruchomości. Uczestnictwo w konferencji przedstawicieli KNC , było początkiem nawiązanej z uczelnią współpracy , która obejmuje między innymi organizowanie praktyk zawodowych i studenckich, uczestnictwo w konferencjach i sympozjach organizowanych przez uczelnię w roli ekspertów i doradców branży nieruchomości. KNC Global Real Estste jest również fundatorem stypendiów i nagród dla najlepszych studentów uczelni.

Konferencja w Tarnowie Konferencja w Tarnowie Konferencja w Tarnowie

Zdjęcia pochodzą ze strony MSWE.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.