Artykuły

Najlepsze biuro franczyzowe KNC w 2011 roku!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 17114

Najlepsze biuro franczyzowe KNC w 2011 roku!

Najlepsze biuro franczyzowe KNC Global Real EstateLubelskie biuro franczyzowe KNC Global Real Estate, wypadło najlepiej w 2011 roku i uzyskało tytuł „NAJLEPSZEGO BIURA FRANCZYZOWEGO 2011 ROKU”. Prowadzone od ponad roku przez Marka Bruszkiewicza biuro nieruchomości jest znakomitym dowodem na to, że przy zaangażowaniu i odpowiedzialnym podejściu do prowadzonego biznesu , można w krótkim czasie odnieść sukces i spodziewać się zadowalającego dochodu. W kwietniowym numerze miesięcznika „Franchising Własny biznes” Magdalena Kudra, właśnie osobę właściciela lubelskiego biura KNC, przedstawiła swoim czytelnikom pokazując jego drogę do branży pośrednictwa nieruchomości , która była dla niego tematem nieznanym.

"...Wcześniej przez 10 lat prowadziłem sklep odzieżowy. Sprzedaż nieruchomości była dla mnie nowością...", - mówi w artykule Magdaleny Kudra, Marek Bruszkiewicz.

System franczyzowy KNC dał właścicielowi biura, nowe możliwości a jak pokazują wyniki 2011 roku, jego obawy i nieznajomość branży, nie były przeszkodą i pozwoliły mu w ubiegłym roku stać się najlepszym biurem franczyzowym sieci. Tak dobry wynik jest w głównej mierze wynikiem ogromnej pracy pracowników lubelskiego biura, jak i samego właściciela, który tak w artykule Magdaleny Kudra opisuje swoje początki.

"...Nie traciłem czasu na badanie i analizowanie rynku. Konkurencja istnieje wszędzie i w każdej branży. Tak naprawdę liczy się jakość prowadzenia firmy. Sprawne zarządzanie może pomóc wyprzedzić innych graczy....", "..... Udało mi się z resztą skompletować świetny zespół, co stało się najważniejszym elementem naszego dobrego początku. W krótkim czasie osiągnęliśmy znacząca pozycje na rynku lubelskim..."

I tej pozycji właśnie - gratulujemy!

Autor: BSM. - Dyrektor KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.