Artykuły

Biuro KNC w Bochni w nowej siedzibie! Zapraszamy na ulicę Matejki!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-06-08
  • Liczba odsłon: 19238

Biuro KNC w Bochni w nowej siedzibie! Zapraszamy na ulicę Matejki!

KNC Global Real Estate w BochniOd 2 ponad lat klienci KNC Global Real Estate, mogą korzystać z usług tej sieci biur nieruchomości w Bochni. Ostatnio biuro zmieniło swoją lokalizację i teraz pośrednicy i agenci KNC czekają na klientów w nowej siedzibie,na ulicy Matejki 1. Lokalizacja jest praktycznie niezmienna, bo nowa siedziba oddalona jest zaledwie 100 metrów od poprzedniej a jej zmiana nastąpiła płynnie, bez przerw w pracy firmy.

KNC jest firmą, która stale się rozwija a jej siedziba musi być wizytówką firmy i spełniać wymogi nowoczesnego miejsca pracy, dlatego podjąłem decyzję o zmianie lokalizacji – mówi właściciel KNC, Rafał Stec.

Do tej pory z usług bocheńskiego biura KNC, korzystali mieszkańcy Bochni i okolic ostatnio jednak coraz więcej jest klientów z Krakowa, których przyciąga bardzo interesująca, największa w Bochni baza ofertowa nieruchomości.

Ze zmianą siedziby firmy poszły również zmiany personalne. Zwiększyła się obsada biura o nowych, doświadczonych agentów nieruchomości a nowym dyrektorem bocheńskiego biura została Magdalena Polańska.

KNC Global Real Estate w Bochni KNC Global Real Estate w Bochni KNC Global Real Estate w Bochni

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.