Artykuły

Rozszerz działalność – otwórz biuro nieruchomości!

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2012-07-03
  • Liczba odsłon: 16586

Rozszerz działalność – otwórz biuro nieruchomości!

KNC Global Real EstateWielu przedsiębiorców myśli o rozszerzeniu swojej działalności gospodarczej, zastanawiając się, co wybrać? Bojąc się myślą, że będą musieli sprostać nowym, nieznanym wymogom i regulacjom, ubiegać się o licencje i zezwolenia i wreszcie, że biznes w nowej dziedzinie może okazać się zbyt skomplikowany i niepewny. KNC takim właśnie przedsiębiorcą oferuje możliwość przyłączenia się do ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości, która z powodzeniem rozwija się już od paru lat i która w ostatnim roku dość prężnie rozwinęła się również poza granicami Polski.

Oferta ta w szczególności skierowana jest do przedsiębiorców, którzy działają już np. w sektorze ubezpieczeń, finansów czy pośrednictwa kredytowego. Dysponują oni najczęściej już urządzonym biurem i posiadają zespół, który po szkoleniach zorganizowanych przez BOS, działający przy KNC, może zająć się pośrednictwem nieruchomości, dzięki czemu w dość krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie finansowym, mogą pod jednym dachem zmieścić dwie firmy i tym samym oczekiwać pomnożonych dochodów.

Jak mówi właściciel sieci KNC, - Rafał Stec, - Prawie 35 % dotychczasowych, Franczyzobiorców sieci, to przedsiębiorcy, którzy o pośrednictwo rozszerzyli swoje działalności, dzięki temu w dość trudnych czasach udało im się przetrwać na rynku. Chcemy, aby nasza oferta w tym roku trafiła jeszcze do innych przedsiębiorców, którzy być może zdecydują się na funkcjonowanie w sieci KNC. Przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę, którą chcemy skusić niezdecydowanych, którzy do tej pory nie mieli odwagi na krok na przód i rozszerzenie dotychczasowej działalności.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.