Artykuły

Którą franszyzę wybrać? Partnerską? A może Standard? Nowa oferta franczyzowa sieci KNC

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-07-03
  • Liczba odsłon: 16942

Którą franszyzę wybrać? Partnerską? A może Standard? Nowa oferta franczyzowa sieci KNC

KNC Global Real EstateWłaściciel sieci biur nieruchomości, Rafał Stec, z uwagą wsłuchuje się w opinie i sugestię swoich potencjalnych Franczyzobiorców. Dlatego też jego oferta, co jakiś czas ulega modyfikacji, po to, aby jak największa liczba potencjalnych zainteresowanych mogła z niej skorzystać. Do tej pory wprowadzone przez sieć KNC ograniczenia, uniemożliwiały wielu potencjalnym, Franczyzobiorcą wejście do sieci. Teraz dzięki zmianą, oferta KNC otwarta jest dla Franczyzobiorców z małych miast nawet tych poniżej 20 tysięcy mieszkańców i już trwają rozmowy na temat otwarcia nowych biur w Strzyżowie i Przeworsku.

Ponadto swoim potencjalnym Franczyzobiorcą KNC daje możliwość wyboru pomiędzy tzw. Franszyzą Partnerską a Franszyzą Standard. Pierwsza daje możliwość prowadzenia biura pod logo znanej sieci, jaką jest KNC a Franczyzobiorcy otrzymują: dostęp do know-how wypracowanego przez KNC w ciągu 15 lat istnienia na rynku nieruchomości i sprawdzonego przez firmę w praktyce, obejmującego strukturę organizacyjną, zasady zarządzania i sposób prowadzenia biura, standardy oferty handlowej, wzory umów zawieranych z klientami i współpracownikami, standardy postępowania z Klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi, dostęp do bazy ponad 15000 ofert nieruchomości, dostęp do sprawdzonej dokumentacji, zwłaszcza do dobrze opracowanych umów pośrednictwa, bezpłatne oprogramowanie online – własną stronę wraz z rozbudowaną, indywidualną wyszukiwarką ofert i odrębną prezentacją ofert specjalnych, bezpłatną reklamę i eksport ofert do wielu portali nieruchomości dzięki systemowi WSN, bezpłatną promocję ogólną firmy w prasie lokalnej, ogólnokrajowej, międzynarodowej i specjalistycznej, w radiu i telewizji, pomoc w wykonywaniu czynności z zakresu obrotu nieruchomościami – prawną, merytoryczną i księgową, pomoc w windykacji należności.

Franszyza Partnerska obok korzyści występujących przy Franszyzie Standard, pozwala Franczyzobiorcy pozyskiwać nowych Franczyzoborców i rozwijać sieć franczyzową KNC. Często tacy Franczyzobiorcy otrzymują wyłączność terytorialną i odpowiedzialni są za budowę sieci na danym terenie. W czerwcu dwóch Franczyzobiorców sieci zawarło z KNC umowę partnerską. Byli to Franczyzobiorcy z Gdyni i ze Szczecina.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.