Artykuły

W bocheńskim biurze KNC pierwsze transakcję!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-08-10
  • Liczba odsłon: 19104

W bocheńskim biurze KNC pierwsze transakcję!

KNC Global Real EstateBocheński biuro sieci KNC, znajdujące się przy ulicy Matejki 1, jest jednym z 6 biur własnych firmy. Zarówno zmiany lokalowe jak i organizacyjne, które zostały przeprowadzone w ostatnich miesiącach, miały wnieść do oddziału nowe standardy i w przyszłości przekładać się na wyniki sprzedaży. Bocheński rynek nieruchomości to jak mówią agenci KNC nie tylko Bochnia i okolice, lecz całe województwo małopolskie i województwa ościenne.

Obszar działania agentów KNC, pracujących w Bochni jest, więc ogromny. Zmiany wprowadzone przez sieć w lipcu przyniosły zaskakujące wyniki. Aż o 60% wzrosła liczba zawieranych umów na poszukiwanie i liczba prezentacji nieruchomości w terenie a liczba zawieranych umów na sprzedaż nieruchomości wzrosła o 45%. Pojawiły się również pierwsze transakcję, dotyczące działek niezabudowanych. Zdecydowanym liderem bocheńskiego oddziału w lipcu była agentka nieruchomości, Katarzyna Garpiel, która zawarła największą liczbę umów pośrednictwa w sprzedaży i kupnie i przeprowadziła w lipcu pierwszą transakcję sprzedaży.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.