Artykuły

Rok 2012 - za nami!

  • Autor: KIM
  • Data: 2013-02-26
  • Liczba odsłon: 18866

Rok 2012 - za nami!

KNCSpotkanie pracowników sieci KNC, które miało miejsce 22 lutego, było okazją do podsumowania minionego, 2012 roku. Pracownicy tarnowskiego oddziału KNC, gościli swoich współpracowników z Bochni, Łomży, Nowego Sącza, Krosna i Rzeszowa. Właściciel sieci, Rafał Stec, uhonorował najlepszych pracowników, którzy w minionym roku osiągnęli najlepsze wyniki sprzedażowe.

Tradycyjnie już najlepsze wyniki w 2012 roku, osiągnął, przedstawiciel tarnowskiego oddziału, Józef Tendera, ale i dwa pozostałe miejsca należały do pracowników tego oddziału i otrzymali je kolejno, Agnieszka Cholewa i Marcin Rzepka. Kolejną uhonorowaną osobą była Anna Koryszewska, reprezentująca oddział z Łomży.

Podsumowując miniony rok, właściciel sieci, zwrócił uwagę na konieczność zmian w branży nieruchomości, dostosowania się do nowych, trudnych czasów, nowego spojrzenia na zapotrzebowania klientów i samej współpracy miedzy pośrednikami i agentami sieci.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.