Artykuły

Wizyta w lubelskim biurze nieruchomości sieci KNC Global Real Estate

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-04-25
  • Liczba odsłon: 16590

Wizyta w lubelskim biurze nieruchomości sieci KNC Global Real Estate

Podczas ubiegłorocznej I Konferencji Rocznej KNC, lubelskie biuro tej sieci, otrzymało zaszczytny tytuł, najlepszego biura franczyzowego tej sieci za rok 2011. Czy w tym roku powtórzą ten sukces, okaże się już wkrótce, bo ogłoszenie wyników dotyczących roku 2012, odbędzie się 15 czerwca br, podczas II Konferencji Rocznej KNC. Ponowne zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne, bo jak pokazała wizyta kontrolna przeprowadzona w tym biurze, przez przedstawicielki Franczyzodawcy, biuro doskonale radzi sobie na lubelskim rynku nieruchomości, plasując się w pierwszej dziesiątce biur działających w tym mieście.

Mimo dużej konkurencji ( w Lublinie, działa ponad 100 biur pośrednictwa nieruchomości) lubelskie biuro w stosunkowo krótkim czasie, zdołało stworzyć imponującą bazę ofertową i zbudować zespół agentów o bardzo wysokich kwalifikacjach, pracujących tylko i wyłącznie na zasadach prowizyjnych. Jak podkreśla Beata Jeż, - dyrektor KNC, odpowiadająca za budowę i funkcjonowanie tej sieci, - dobre wyniki wynikają z doskonale zorganizowanego zespołu, który jest ciągle motywowany przez właściciela biura, Marka Bruszkiewicza, który szczególnie dba także o rozwój i systematyczne pogłębianie umiejętności i wiedzy agentów.

- Widać, że ubiegłoroczny sukces biura, nie spowodował, tzw. spoczęcia na laurach, bo biuro ciągle pracuje nad dalszym rozwojem- dodaje Beata Jeż.

 

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.