Artykuły

Z wizytą w siedleckim biurze KNC

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-04-29
  • Liczba odsłon: 19247

Z wizytą w siedleckim biurze KNC

Zwiększenie ilości współpracujących z biurem agentów, co za tym idzie powiększenie bazy ofertowej oraz wyspecjalizowanie się w sprzedaży obiektów komercyjnych – to główne założenia właściciela biura KNC w Siedlcach, Artura Pluchrata, na ten rok.

Jak pokazała ostatnia kontrola w tym biurze, którą z ramienia Franczyzodawcy przeprowadziły panie Beata Jeż, - dyrektor odpowiedzialna za sieć franczyzową KNC oraz Beata Tubek, - dyrektor, działającego przy KNC, Branżowego Ośrodka Szkoleniowego, to działające od lutego 2011 roku biuro, doskonale funkcjonuje na siedleckim rynku nieruchomości w głównej mierze zajmując się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych. Biuro jak pokazują ostatnie wydarzenia, stanowi łakomy kąsek, dla innych franczyzowych sieci biur nieruchomości, działających w Polsce. Jego właściciel, bowiem, otrzymał propozycję przejścia do innej, dużej sieci, z której nie skorzystał z racji dobrej i partnerskiej współpracy z KNC.

 

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.