Artykuły

II Konferencja Roczna KNC GLOBAL REAL ESTATE

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-06-21
  • Liczba odsłon: 17312

II Konferencja Roczna KNC GLOBAL REAL ESTATE

W Tarnowie, 15 czerwca 2013 roku, odbyła się II Konferencja Roczna, sieci biur nieruchomości KNC GLOBAL REAL ESTATE, w której oprócz zaproszonych gości, udział wziął właściciel firmy, Rafał Stec. Podczas konferencji Rafał Stec dokonał podsumowania roku 2012 i przedstawił sytuację roku bieżącego. Ważnym punktem konferencji było szkolenie prowadzone przez coach, Monikę Starościk, zatytułowane „Prospeting, czyli jak skutecznie znajdować klientów” oraz uhonorowanie najlepszego biura własnego i franczyzowego w 2012 roku.

Zwycięzcami, tak jak w roku ubiegłym zostały - tarnowskie biuro własne i lubelskie biuro franczyzowej sieci KNC. Odbierając statuetkę dla najlepszego biura franczyzowego, jego właściciel Marek Bruszkiewicz, podkreślił, że na ten wynik pracowali przez cały 2012 rok, jego agenci, którzy z ogromnym zaangażowaniem i ogromną starannością wykonują codzienne czynności, składające się na ten sukces. Najlepsze biuro franczyzowej sieci KNC, znajduje się w Lublinie przy ulicy Krótkiej 4.

Odbierająca nagrodę w imieniu najlepszego biura własnego, dyrektor Beata Mądel, podziękowała za doskonałą współpracę wszystkim, którzy w tych nie łatwych czasach dla branży nieruchomości pracowali w Tarnowie na ten kolejny sukces, szczególnie wyróżniając panie Agnieszkę Cholewa i Monikę Noga oraz pana Marcina Rzepka. Najlepsze biuro własne KNC, znajduje się w Tarnowie, przy ulicy Krakowskiej 7.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.