Artykuły

Dębica, Limanowa, Jasło, Pilzno, Dąbrowa Tarnowska i Mielec na celowniku KNC

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-07-05
  • Liczba odsłon: 16407

Dębica, Limanowa, Jasło, Pilzno, Dąbrowa Tarnowska i Mielec na celowniku KNC

Z ofertą rozszerzenia prowadzonej działalności zwróciła się sieć biur nieruchomości KNC, do przedsiębiorców z Limanowej, Jasła, Dębicy, Pilzna, Mielca i Dąbrowy Tarnowskiej. Pośrednictwo w handlu nieruchomościami z powodzeniem połączyć można np., z pośrednictwem kredytowym, biurem turystycznym, biurem doradztwa podatkowego czy biurem projektowym. Takie właśnie firmy KNC, wzięła na celownik, przekonując przedsiębiorców, że za niewielkie pieniądze mogą dołączyć do ogólnopolskiej sieci i otrzymać dostęp do kilkutysięcznej bazy ofertowej, dając sobie możliwość dodatkowego zarobkowania.

Z takiej propozycji skorzystali już min. Franczyzobiorcy sieci z podtarnowskiego Tuchowa, którzy prowadzą firmę o bardzo szerokim zakresie działalności, od wypożyczalni samochodów po biuro turystyczne, znajdując czas i doskonale łącząc to wszystko z biurem nieruchomości. Zdaniem Beaty Mądel, dyrektor KNC, tego typu działalność może być odpowiedzią na panującą w wielu branżach sytuację, która jak każdy wie daleka jest od doskonałości. – Jeśli jedna branża nie jest w stanie utrzymać firmy to może trzeba połączyć kilka i zająć się kilkoma dziedzinami, aby przetrwać te trudne czasy kryzysu – mówi.

Na ofertę KNC w ostatnich dniach odpowiedział przedsiębiorca z Dąbrowy Tarnowskiej, który od lat zajmuje się w tym mieści usługami budowlanymi i wykończeniowymi i który wkrótce rozszerzy swoją działalność o pośrednictwo w handlu nieruchomościami pod logo KNC.

 

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.