Artykuły

Praktyki studenckie

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-08-11
  • Liczba odsłon: 17123

Praktyki studenckie - Anety, Edyty, Doroty i Ewy – studentek PWSZ w KNC Global Real Estate

Dla Anety, Edyty i Doroty, studentek Instytutu Administracyjno- Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, zakończyły się trwające sześć tygodni praktyki zawodowe w KNC Global Real Estate. Jak mówi, - Beata Mądel, dyrektor firmy, - Głównym celem praktyk jest zapoznanie studentów ze specyfiką pracy w biurze nieruchomości. Chcemy aby poznali kulturę organizacyjną firmy oraz sposoby jej zarządzania . Zawsze mamy nadzieję na nawiązanie ze studentami dalszych kontaktów i nie wykluczamy w przyszłości rekrutacji pracowników spośród najlepszych studentów uczelni, odbywających u nas praktyki.

W ramach praktyk studentki poznały pracę wszystkich działów firmy, od pracy pośrednika czy agenta nieruchomości , po dział księgowy. Uczestniczyły w codziennej pracy biura , uczyły się zasad współpracy z klientami firmy. Trzy studentki PWSZ, – które zakończyły praktyki, Aneta, Edyta i Dorota, otrzymały ocenę bardzo dobrą a ocena ta jest potwierdzeniem dużego zaangażowania studentek, ich pracowitości i kultury osobistej. Jak mówi dyrektor, Beata Mądel, - Studentki PWSZ, wystawiły uczelni znakomite świadectwo a opiekunowi praktyk z ramienia PWSZ w Tarnowie, pani Barbarze Partyńskiej – Brzegowy, należą się szczególne gratulację.

Czwarta studentka, Ewa, swoją praktykę zakończy 16 września br.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.