Artykuły

Nowe oddziały KNC w Łomży, Bielsku Białej, Bochni

  • Autor: BSM
  • Data: 2009-11-10
  • Liczba odsłon: 16914

Nowe oddziały KNC w Łomży, Bielsku Białej, Bochni

Rozwijająca się sieć franczyzowa w nieruchomościach, jest dowodem na to że wielu z nas właśnie w tej branży widzi możliwość spełnienia się we własnym biznesie.

Obecna sytuacja na rynku skłania do zakładania własnej działalności gospodarczej a franczyza w dużym stopniu chroni przed ewentualnym ryzykiem, bo biznes oparty jest już na cudzym, sprawdzonym pomyśle i często wymaga niewielkiego kapitału. Franczyzodawca rozkłada nad franczyzobiorcą swoisty „parasol ochronny” dzięki któremu wielu firmom udaje się przetrwać najtrudniejsze pierwsze miesiące czy lata działalności. Korzyści płynące z franszyzy są bezsporne i chodzi tu zarówno o te finansowe jak i te pozwalające czerpać wiedzę i doświadczenie gromadzone niejednokrotnie przez franczyzodawcę przez lata.

FranczyzaNie można jednak zapomnieć o tym że dla franczyzodawcy dobrze rozwijająca się sieć franczyzowa jest potwierdzeniem sukcesu osiągniętego w branży. Jeśli zatem przyjmiemy że miernikiem osiągniętego sukcesu jest dobrze rozwijająca się sieć franczyzowa to stwierdzić należy że firma KNC ten sukces osiągnęła. Franczyza KNC jest jedną z wielu działających na rynku nieruchomości i zapewne dzięki swej wyjątkowości doskonale funkcjonuje.

Na mapie Polski przybywa biur działających pod logo KNC i nie są to już tylko rejony Polski Południowej. Obok jednostek działających w Tarnowie, Rzeszowie, Nowym Sączu, Brzesku, Lesku, Dębicy, Suchej Beskidzkiej i Andrychowie powstaje kolejne biuro - tym razem w Łomży. Umowa franczyzowa została już podpisana a samo biuro rozpocznie swą działalność 1 grudnia , przy ulicy Długiej 6.

Gratulacje składa dyrektor Stanisław WiernyTego samego dnia na klientów czekać będą także nowe biura w Bielsku Białej - przy ulicy Traugutta 12/5 oraz Bochni przy ulicy Różanej 2 B. Franczyzobiorca KNC który niebawem rozpocznie swoją działalność w Bochni , wyłoniony został z kilkunastu osób zainteresowanych prowadzeniem biura KNC w tym właśnie mieście co świadczy zapewne o mocnej pozycji firmy w Polsce Południowej.

Właściciele biur KNC , tak licznie już skupieni w sieci oceniając ostatni kwartał mówią o dobrych wynikach finansowych i potwierdzają pomoc Franczyzodawcy w zakresie przygotowania biura do otwarcia i późniejszej działalności.

Jak wszyscy potwierdzają bardzo szybko dzięki znanej marce KNC zaistnieli na rynku i zdobyli klientów. Jak mówią: Franczyza dała im siłę.

Autor: BSM. – dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: Dane pochodzą z serwisu „www .wsn .pl.