Artykuły

Kraków , Przemyśl , Warszawa i Piotrków Trybunalski – to nasze nowe punkty na mapie Polski

  • Autor: BSM
  • Data: 2010-01-11
  • Liczba odsłon: 18416

Kraków , Przemyśl , Warszawa i Piotrków Trybunalski – to nasze nowe punkty na mapie Polski

  Franczyza  to bardzo stary pomysł na własny biznes. Już w latach 30 XX wieku  franczyza rozwijała się na świecie w branży samochodowej i gastronomicznej a  w USA prawdziwy rozkwit  tego systemu przypada  na  lata 60-te. Choć w Polsce  system franczyzowy  pojawił się  już w latach  70, to  jego zdecydowany  rozwój  przypada u nas na lata  90–te. Dziś to bardzo chętnie  wybierany sposób na własny biznes i powiedzieć  można że stał się  on lekiem na panujący w kraju  kryzys.

Cóż bowiem jest prostszego jak pierwsze kroki w biznesie ze znaną marką?

Dodatkowo  za franszyzą  mocno przemawiają   badania , które dowodzą  że liczba upadłości wśród podmiotów gospodarczych działających w ramach systemów franczyzowych  jest niższa niż wśród przedsiębiorstw działających poza franszyzą. Nic więc dziwnego że franczyza coraz  lepiej rozwija się w branży nieruchomości. Koniec ostatniego roku przyniósł sieci KNC Nieruchomości  nowe oddziały , które powstały lub są w trakcie  organizacji   w Przemyślu, Piotrkowie Trybunalskim , Warszawie i Krakowie. Rozbudowa sieci franczyzowej  jest dla KNC Nieruchomości kluczowym elementem strategii na rok 2010.

Dzięki mocno rozbudowanej franczyzie firma ma możliwość dotarcia do jak największej liczny klientów, teraz nie tylko z województwa małopolskiego i sąsiednich , bo też  KNC wychodzi coraz bardziej w Polskę. W kolejnych  tygodniach  w różnych częściach  kraju  otwierane mają  być nowe placówki KNC , min w Katowicach.

Franczyzodawca jakim jest KNC gwarantuje sprawdzony i przetestowany na sobie model prowadzenia biznesu.

System franczyzowy opiera się przede wszystkim na ciągłym wsparciu franczyzobiorcy od momentu podjęcia współpracy  po  stałą opiekę  w czasie prowadzenia  biura.

Franczyzobiorcy KNC Nieruchomości podkreślają  , że przy wyborze kierowali się tym że  firma ma  doświadczenie w  strefie  franczyzowej i stąd ich  wybór  - marki  znanej  i cenionej na  rynku .